Hakkımda

10.03.1984 Şişli / İstanbul doğumluyum. Liseyi Şişli Endüstri Meslek Lisesi – Elektronik Bölümünde okuyup daha sonra Elektronik becerilerimin yanına Bilgisayarı da ekleyerek. Donanımsal ve yazılımsal eğitimler alarak kendimi geliştirdim. Şuan Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim sektöründe olan özel bir şirkette Bilgi İşlem Sorumlusu olarak çalışmaktayım. 5 Yaşında Nehir isminde dünyalar tatlısı bir kızım var.

İhtiyaçlarınıza uygun şık görünen sizlerin ve ziyaretçilerin memnun kalacağı tekrar tekrar ziyaret edeceği şık görünümlü bir web sitesi hazırlamak. Bizim için önemli olan sizleri memnun etmek, hedef kitleyi etkilemektir. Kaliteli siteler hazırlamak için ekibimiz hazır…
Grafik tasarımında işlevsellik ve kaliteyi hedefleyen, grafik tasarımı işinde gereksiz maliyetleri azaltarak makul ücretlerle en kaliteli hizmeti sunmayı kendimize misyon olarak belirledik.
Yaratıcılık ve özen ile harmanlanmış profesyonel web tasarımı yaklaşımımız, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun, en iyi web tasarımı çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmektir.

BİZİM İÇİN WEB TASARIMI BİR SANATTIR !

Bana nasıl ulaşabilirsiniz?

facebook instagram twitter email skype phone

     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir